Tjera

Marina poston foton shumë provokuese në prehër të Getit duke zbuluar të brendshmet

Marina Vjollca ka postuar një fotografi me bashkëshortin e saj.


Gjithçka duket se është mirë mes Marinës dhe Getit, pas raportimeve se martesa e çiftit është në krizë dhe se ata shumë shpejtë do të divorcohen.

Tani dyshja vjen me një fotografi ku Marina shihet në prehrin e Getoarit, në një fustan të gjelbër që i zbulon gjithë këmbën dhe jo vetë.

Në foto vërehet se Marina shfaqë paksa edhe të brendshmet, ndërsa dyshja shfaqen si një super-çift, shkruan Gazeta Express.

Marina thjesht ka postuar fotografinë me dy zemra me ngjyra, ose shpjeguar ndonjë gjë, duke shuar kështu fjalët se ata po ndahen.